2020 November 27 Friday| جمعه ۰۷ آذر ۱۳۹۹
از تاريخ:
تا تاریخ:
تعداد نتايج:
1 صفحه

بازدید رئیس بنیاد مستضعفان از قدیمی ترین کارخانه سیمان کشور

به گزارش روابط عمومی هلدینگ کاوه پارس به نقل از روابط عمومی بنیاد مستضعفان، سید پرویز فتاح روز پنجشنبه مورخ ۱۳۹۹/۶/۱۳ از کارخانه سیمان تهران به عنوان قدیمی‌ترین و یکی از بزرگترین کارخانه‌های سیمان کشور و از زیرمجموعه‌های هلدینگ کاوه پارس متعلق به بنیاد مستضعفان بازدید کرد.

بهره برداری از ریخته گری و شمش فاز ۲ شرکت فولاد کاوه جنوب کیش با موفقیت انجام شد

به گزارش روابط عمومی هلدينگ كاوه پارس همزمان با فرمايشات مقام معظم رهبري (مدظله العالي) در روز عيد قربان مبني بر اينكه علاج قطعي تحريم تكيه بر توان داخلي است بهره برداری از فاز دوم فولاد سازی شرکت فولاد کاوه جنوب کیش با ظرفیت تولید سالانه ۱.۲ میلیون تن در سال با موفقیت انجام شد.

توزیع ۴ هزار و ۳۰۰ بسته غذایی میان نیازمندان مناطق محروم هرمزگان توسط فولاد کاوه جنوب کیش

مدیرعامل هلدینگ کاوه پارس از تهیه ۴ هزار و ۳۰۰ بسته غذایی توسط شرکت فولاد کاوه جنوب کیش وابسته به بنیاد مستضعفان خبر داد که قرار است تا پایان ماه رمضان میان نیازمندان و ساکنان مناطق محروم هرمزگان توزیع شود.

انتصابات جدید هلدینگ در راستای اجرای قانون بازنشستگی

سید محمد اتابک مدیر عامل هلدینگ کاوه پارس، در راستای اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان طی احکام جداگانه‌ای با تقدیر از عملکرد مدیران بازنشسته، احکام انتصاب مدیران جدید در شرکت های زیر مجموعه هلدینگ کاوه پارس را صادر کرد.

رکوردزنی تولید در فولاد کاوه جنوب کیش/ صادرات فولادی ۲۲ درصد افزایش یافت

مدیرعامل هلدینگ کاوه پارس وابسته به بنیاد مستضعفان از رکوردزنی تولید در فولاد کاوه جنوب کیش خبر داد و گفت: در سال ۹۸، شرکت فولاد کاوه جنوب کیش ۸۸۶ هزار تن صادرات داشته که این میزان صادرات نسبت به سال گذشته افزایش ۲۲ درصدی را نشان می‌دهد.
آخرین اخبار
پربازدید