2022 January 19 Wednesday| چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰
از تاريخ:
تا تاریخ:
تعداد نتايج:
1 صفحه

بازدید مدیرعامل هلدینگ کاوه پارس از شرکت سیناکاشی

در راستای تحقق هرچه بیشتر شعار «تولید، پشتیبانی ها و مانع‌زدایی ها» و پیوستن شرکتهای کاشی سینا و کاشی پارس به هلدینگ کاوه پارس، مهندس نظام آبادی مدیر عامل هلدینگ، روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ از کارخانه سیناکاشی واقع در شهرک صنعتی کاوه بازدید نمود.

فولاد کاوه جنوب کیش به عنوان صادرکننده نمونه کشوری معرفی شد

شرکت فولاد کاوه جنوب کیش (سهامی عام) در همایش روز ملی صادرات که با حضور معاون اول، معاون اقتصادی و معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور، وزیر صنعت، معدن و تجارت، رئیس اتاق ایران و فعالان اقتصادی در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد، به عنوان صادرکننده نمونه ملی برگزیده شد و مورد تجلیل قرار گرفت.

خبر خوش فتاح برای رفع محرومیت‌ها از جنوب کرمان/ سرمایه‌گذاری ۷۵۰ میلیارد تومانی بنیاد در قلعه‌گنج

رئیس بنیاد مستضعفان در افتتاح کارخانه آهک صنعتی قلعه گنج در مناطق محروم جنوب کرمان، با تشریح فعالیت‌های بنیاد در این منطقه، از اضافه شدن یک منطقه محروم دیگر استان کرمان به مناطق هدف محرومیت زدایی بنیاد مستضعفان خبر داد و گفت: طی ۷ سال گذشته بیش از ۷۵۰ میلیارد تومان از سوی این بنیاد در قلعه گنج با هدف اجرای پروژه‌های صنعتی، حمایت‌های اجتماعی و همچنین تسهیلات قرض‌الحسنه و اشتغال سرمایه‌گذاری شده است.

بومی‌سازی «سیستم‌های کنترل رینگ موتور» بزرگترین آسیاب مواد کشور به همت بنیاد مستضعفان

مدیرعامل هلدینگ معدنی بنیاد مستضعفان از بومی‌سازی سیستم‌های کنترل رینگ موتور بزرگترین آسیاب مواد کشور در ایران خبر داد و گفت: این سیستم کنترلی بومی‌سازی شده در صنایع مختلف از جمله صنعت سیمان کاربرد ویژه‌ای دارد و بنیاد مستضعفان آماده در اختیار قراردادن این دستاورد بزرگ به صورت مغزافزاری و سخت‌افزاری به صنایع کشور است.

ایران به جمع کشورهای تولیدکننده سیمان حفاری چاه‌های نفتی پیوست

با تلاش مهندسان ایرانی در بنیاد مستضعفان، سیمان حفاری چاه‌های نفتی که کاربرد زیادی در استخراج نفت از چاه‌های عمیق و پرفشار دارد، تولید شد و ایران به عنوان تنها کشور در خاورمیانه، به جمع تولیدکنندگان این محصول در جهان پیوست.

بازدید معاون اقتصادی و رئیس مرکز حراست بنیاد مستضعفان از فولاد شرق کاوه

سید محمد اتابک معاون اقتصادی بنیاد مستضعفان، صفرعلی براتلو رییس مرکز حراست بنیاد مستضعفان و جواد کفیل مشاور معاون اقتصادی بنیاد مستضعفان با همراهی هاشم نظام آبادی مدیرعامل هلدینگ کاوه پارس، طی سفری یک روزه مورخ ۱۴۰۰/۱/۲۳ از بخش های مختلف پروژه فولاد شرق کاوه بازدید کردند.

بازدید معاون اقتصادی و رئیس مرکز حراست بنیاد مستضعفان از فولاد کاوه جنوب کیش و آهک کاوه قلعه گنج

معاون اقتصادی و رییس مرکز حراست بنیاد مستضعفان در نخستین سفر خود به استان هرمزگان در سال "تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها"، مورخ سه شنبه ۱۷ فررودین ماه و چهارشنبه ۱۸ فروردین ماه سال ۱۴۰۰ از پروژه های شرکت فولاد کاوه جنوب کیش و آهک کاوه قلعه گنج بازدید کرد.

ساخت «ریل سوم مترو» و «لوله‌های آلومینیومی نیروگاه‌ها» برای اولین بار در ایران توسط بنیاد مستضعفان

مدیرعامل هلدینگ کاوه پارس متعلق به بنیاد مستضعفان از ساخت ریل سوم مترو و لوله های آلومینیومی خاص نیروگاهی (Busduct) برای اولین بار در کشور خبر داد و گفت: این دو محصول که تولیدشان نیازمند تکنولوژی بالایی بود و تا پیش از این به طور کامل از خارج وارد می‌شد با همت متخصصان ایرانی به تولید رسید و با ساخت آنها در کشور، ایران در تولید این دو محصول به خودکفایی رسید.