2023 March 25 Saturday| شنبه ۰۵ فروردين ۱۴۰۲
از تاريخ:
تا تاریخ:
تعداد نتايج:
1 صفحه

سرمایه گذاری ۱۴ هزار میلیارد تومانی بنیاد مستضعفان در منطقه خواف/ آغاز عملیات اجرایی گندله سازی به ظرفیت 5 میلیون تن

رئیس بنیاد مستضعفان در مراسم افتتاح کارخانه کنسانتره ۲.۵ میلیون تنی سنگ آهن سنگان در منطقه محروم و مرزی خواف، از سرمایه گذاری مجدد بنیاد برای احداث یک کارخانه کنسانتره ۲.۵ میلیون تنی دیگر و یک کارخانه بزرگ ۵ میلیون تنی گندله‌سازی در این منطقه محروم خبر داد.

جزئیات احداث کارخانه ۲.۵ میلیون تُنی کنسانتره سنگ آهن به همت بنیاد مستضعفان/ از استفاده از بزرگترین سنگ‌شکن کشور تا ساخت پمپ‌های وارداتی در داخل کشور

مدیرعامل هلدینگ کاوه پارس با اشاره به جزئیاتی از ویژگی‌های کارخانه ۲.۵ میلیون تنی کنسانتره سنگ آهن گفت: سنگ شکن این کارخانه بزرگترین سنگ شکن کشور است و برخی از تجهیزات همچون پمپ‌ها برای نخستین بار در کشور ساخته شد

کارخانه ۳۶۰۰ میلیارد تومانی تولید کنسانتره سنگ آهن در منطقه محروم و مرزی «سنگان» افتتاح شد

صبح چهارشنبه کارخانه تولید کنسانتره سنگ آهن سنگان در منطقه‌ای محروم و مرزی با حضور رئیس بنیاد مستضعفان و استاندار خراسان رضوی افتتاح شد. با بهره برداری از این کارخانه ۳۶۰۰ میلیارد تومانی، ۱۰ درصد به ظرفیت تولید کنسانتره سنگ آهن کشور اضافه می‌شود.

ماندن در مسیر امام خمینی(ره) یعنی تلاش بیشتر برای رسیدگی به محرومان

رئیس بنیاد مستضعفان در مراسم تجدید میثاق کارکنان و مدیران بنیاد با آرمان‌های امام راحل گفت: امروز مسیر امام(ره)، چیزی جز تلاش در جهت تولید، اشتغال و بی‌اثر کردن تحریم‌ها برای کمک به محرومان و رسیدگی به مردم نیست.

سومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران ۱۹ تا ۲۱ بهمن برگزار می‌شود

سومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران با حضور مقامات عالی رتبه کشوری و تولیدکنندگان و تامین‌کنندگان زنجیره آهن و فولاد کشور با رویکرد بومی‌سازی و توسعه تکنولوژی از ۱۹ تا ۲۱ بهمن ماه سال جاری در هتل المپیک تهران برگزار می‌شود.

حضور فتاح در منزل شهید محمد رستم

عصر روز گذشته همزمان با سالروز میلاد حضرت فاطمه الزهرا (س) رئیس بنیاد مستضعفان در منزل شهید محمد رستم حاضر و با خانواده این شهید دیدار و گفتگو کرد.

بازدید مدیرعامل هلدینگ کاوه پارس از شرکت سیناکاشی

در راستای تحقق هرچه بیشتر شعار «تولید، پشتیبانی ها و مانع‌زدایی ها» و پیوستن شرکتهای کاشی سینا و کاشی پارس به هلدینگ کاوه پارس، مهندس نظام آبادی مدیر عامل هلدینگ، روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ از کارخانه سیناکاشی واقع در شهرک صنعتی کاوه بازدید نمود.

فولاد کاوه جنوب کیش به عنوان صادرکننده نمونه کشوری معرفی شد

شرکت فولاد کاوه جنوب کیش (سهامی عام) در همایش روز ملی صادرات که با حضور معاون اول، معاون اقتصادی و معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور، وزیر صنعت، معدن و تجارت، رئیس اتاق ایران و فعالان اقتصادی در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد، به عنوان صادرکننده نمونه ملی برگزیده شد و مورد تجلیل قرار گرفت.

خبر خوش فتاح برای رفع محرومیت‌ها از جنوب کرمان/ سرمایه‌گذاری ۷۵۰ میلیارد تومانی بنیاد در قلعه‌گنج

رئیس بنیاد مستضعفان در افتتاح کارخانه آهک صنعتی قلعه گنج در مناطق محروم جنوب کرمان، با تشریح فعالیت‌های بنیاد در این منطقه، از اضافه شدن یک منطقه محروم دیگر استان کرمان به مناطق هدف محرومیت زدایی بنیاد مستضعفان خبر داد و گفت: طی ۷ سال گذشته بیش از ۷۵۰ میلیارد تومان از سوی این بنیاد در قلعه گنج با هدف اجرای پروژه‌های صنعتی، حمایت‌های اجتماعی و همچنین تسهیلات قرض‌الحسنه و اشتغال سرمایه‌گذاری شده است.

بومی‌سازی «سیستم‌های کنترل رینگ موتور» بزرگترین آسیاب مواد کشور به همت بنیاد مستضعفان

مدیرعامل هلدینگ معدنی بنیاد مستضعفان از بومی‌سازی سیستم‌های کنترل رینگ موتور بزرگترین آسیاب مواد کشور در ایران خبر داد و گفت: این سیستم کنترلی بومی‌سازی شده در صنایع مختلف از جمله صنعت سیمان کاربرد ویژه‌ای دارد و بنیاد مستضعفان آماده در اختیار قراردادن این دستاورد بزرگ به صورت مغزافزاری و سخت‌افزاری به صنایع کشور است.

ایران به جمع کشورهای تولیدکننده سیمان حفاری چاه‌های نفتی پیوست

با تلاش مهندسان ایرانی در بنیاد مستضعفان، سیمان حفاری چاه‌های نفتی که کاربرد زیادی در استخراج نفت از چاه‌های عمیق و پرفشار دارد، تولید شد و ایران به عنوان تنها کشور در خاورمیانه، به جمع تولیدکنندگان این محصول در جهان پیوست.

بازدید معاون اقتصادی و رئیس مرکز حراست بنیاد مستضعفان از فولاد شرق کاوه

سید محمد اتابک معاون اقتصادی بنیاد مستضعفان، صفرعلی براتلو رییس مرکز حراست بنیاد مستضعفان و جواد کفیل مشاور معاون اقتصادی بنیاد مستضعفان با همراهی هاشم نظام آبادی مدیرعامل هلدینگ کاوه پارس، طی سفری یک روزه مورخ ۱۴۰۰/۱/۲۳ از بخش های مختلف پروژه فولاد شرق کاوه بازدید کردند.