2023 February 07 Tuesday| سه‌شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱
از تاريخ:
تا تاریخ:
تعداد نتايج:
2 صفحه

بازدید معاون اقتصادی و رئیس مرکز حراست بنیاد مستضعفان از فولاد کاوه جنوب کیش و آهک کاوه قلعه گنج

معاون اقتصادی و رییس مرکز حراست بنیاد مستضعفان در نخستین سفر خود به استان هرمزگان در سال "تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها"، مورخ سه شنبه ۱۷ فررودین ماه و چهارشنبه ۱۸ فروردین ماه سال ۱۴۰۰ از پروژه های شرکت فولاد کاوه جنوب کیش و آهک کاوه قلعه گنج بازدید کرد.

ساخت «ریل سوم مترو» و «لوله‌های آلومینیومی نیروگاه‌ها» برای اولین بار در ایران توسط بنیاد مستضعفان

مدیرعامل هلدینگ کاوه پارس متعلق به بنیاد مستضعفان از ساخت ریل سوم مترو و لوله های آلومینیومی خاص نیروگاهی (Busduct) برای اولین بار در کشور خبر داد و گفت: این دو محصول که تولیدشان نیازمند تکنولوژی بالایی بود و تا پیش از این به طور کامل از خارج وارد می‌شد با همت متخصصان ایرانی به تولید رسید و با ساخت آنها در کشور، ایران در تولید این دو محصول به خودکفایی رسید.

جزئیاتی از فعالیت اقتصادی بنیاد مستضعفان در ۹ ماهه ۹۹/ تحقق جهش تولید در بنیاد

معاون اقتصادی بنیاد مستضعفان با تشریح جزئیاتی از فعالیت‌های اقتصادی این بنیاد در سال ۹۹، تاکید کرد: بر اساس آمار‌های مربوط به بازده فعالیت‌های اقتصادی و همچنین میزان تولید و صادرات، شرکت‌های زیرمجموعه بنیاد مستضعفان در ۹ ماهه نخست امسال موفق شدند جهش تولید را محقق کنند.

راه اندازی خط تولید ۱۲۰ هزار تنی فولاد در حاشیه خرمشهر توسط بنیاد مستضعفان

رئیس بنیاد مستضعفان در سفر به خوزستان و بازدید از کارخانه فولاد اروند در حاشیه خرمشهر، گفت: با سرمایه گذاری ارزی ۱۰ میلیون یورویی بنیاد مستضعفان، خط تولید مفتول در این کارخانه تا پایان سال راه اندازی و توان تولید این کارخانه به ۶۰۰ هزار تن میلگرد و مفتول خواهد رسید.
آخرین اخبار
پربازدید