2023 June 03 Saturday| شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲
مهندس فتاح:

تنها با روحیه بسیجی و جهادی و با تکیه بر مفاهیم اقتصاد مقاومتی امکان انجام کارهای بزرگ میسر است

ریاست بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی روز دوشنبه مورخ 4 آذر ماه سال 98 به منظور بررسی عملکرد هلدینگ کاوه پارس در محل این هلدینگ حضور یافت.
کد خبر: ۱۳۶
۱۳:۳۹ - ۰۹ آذر ۱۳۹۸

به گزارش روابط عمومی هلدینگ کاوه پارس مهندس فتاح ریاست بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی با حضور در جلسه بررسی عملکرد هلدینگ کاوه پارس ضمن تبریک هفته بسیج با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر اینکه تولید کنندگان رزمندگان نظام در خط مقدم جنگ اقتصادی کشورمی باشند، افزود موفقیت های کسب شده در هلدینگ کاوه پارس تنها با روحیه بسیجی و جهادی و با تکیه بر مفاهیم اقتصاد مقاومتی امکان پذیر می باشد.

وی افزود در این برهه خطير نظام و کشور هر چه می توانید تولید را بهبود بخشید و صادرات را تقویت کنید. رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در ادامه با اشاره به طرحهای توسعه هلدینگ بیان داشتند، طرحهای توسعه که در راستای تکمیل زنجیره های ارزش رشته فعالیتها باشد باید انجام و تکمیل گردد اما باید در آغاز طرحهای توسعه ای جدید تدبير مالی داشته باشیم و بتوانیم از ظرفیت مجموعه های موجود خارج از بنیاد از طریق مشارکت استفاده کنیم.

ریاست بنیاد در ادامه ضمن تشکر از تدبير مالی مدیریت ارشد هلدینگ در تسویه وامهای ارزی شرکتهای سیمانی با استفاده از ماده ۲۰ قانون رفع موانع تولید، تأکید کردند از ظرفیت تهاتر در بنیاد بویژه جهت تسویه تسهیلات بانکی شرکتهای زیر مجموعه هلدینگ از محل مطالبات بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی از دولت، بهره لازم گرفته شود.

ایشان همچنین با توجه به ارائه گزارش ارائه شده هلدینگ کاوه پارس اعلام داشتند صادرات و عمل به تعهدات بازگشت ارز در هلدینگ کاوه پارس مطابق قانون صورت گرفته است و می بایستی فعالیت اقتصادی تمامی شرکتهای زیر مجموعه بنیاد مستضعفان قانون مدارانه و به صورت اسلامی و اخلاقی صورت پذیرد.

ایشان در زمینه مدیریت منابع انسانی نیز به مراقبت از فضای عمومی و نیروی انسانی در کارخانجات و شرکتها و توجه روزافزون به مسئولیت اجتماعی آنها در مناطق اطراف کارخانجات در راستای محرومیت زدایی تأکید فرمودند.

ریاست بنیاد نیز در ادامه با اعلام اینکه اقدامات صورت گرفته در هلدینگ کاوه پارس همراه با تدبیر و تعقل بوده بیان داشتند ریسک پذیری همراه با تدبیر لازمه پیشرفت در کسب و کار است.

گفتنی است در ابتدای این جلسه یحیی آل اسحاق ریاست هیأت مدیره هلدینگ و مهندس اتابک مدیر عامل هلدینگ کاوه پارس گزارشی از اقدامات 8 ماهه سال 98 را خدمت ریاست محترم بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی ارائه داشتند.

شایان ذکر است در این جلسه مدیران گروههای سیمانی و فولادی و مشاور سامیک مباحث مربوط به شرکت متبوع را اعلام داشتند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: