2023 June 03 Saturday| شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲
هفدهم آذر ماه سال ۱۳۹۸

بازدید دکتر غریب پور معاون وزارت صمت از کارخانه فولاد کاوه جنوب کیش

دکتر غریب پور معاون وزارت صمت و رییس هیات عامل سازمان ایمیدرو در بازدید از کارخانه فولاد کاوه جنوب کیش در جریان فعالیت های این واحد صنعتی قرار گرفت.
کد خبر: ۱۳۸
۱۳:۰۷ - ۱۸ آذر ۱۳۹۸

به گزارش روابط عمومی هلدینگ کاوه پارس دکتر غریب پور معاون وزارت صمت و رییس هیات عامل سازمان ایمیدرو در بازدید از  کارخانه فولاد کاوه جنوب کیش در جریان فعالیت های این واحد صنعتی قرار گرفت.

دکتر غریب پور ضمن برشمردن افتخارات این واحد صنعتی و نیز اشاره به دستاوردهای کم‌نظیر این شرکت در کسب رکوردهای تولید خاطرنشان کرد: به شرکت فولاد کاوه جنوب کیش تبریک میگویم که با ظرفیت بیش از ۹۸ درصد در حال تولید می باشد و یک پنجم صادرات بیلت فولاد کشور از طریق این شرکت انجام گرفته است.

وی افزود:مهندس اتابک در جای جای صنعت این کشور منشا اثر بوده  و کارخانجات زیادی را در حوزه های مختلف اعم از فولاد و سیمان ایجاد کرده است و هم اکنون نیز در مجموعه هلدینگ کاوه پارس اقدامات بسیار خوبی در پیش گرفته شده است و امیدواریم فاز ۲ فولاد سازی کارخانه فولاد کاوه جنوب کیش تا پایان سال جاری به بهره برداری برسد. در ادامه دکتر غریب پور از اقدامات انجام شده در سنگان نیز تقدیر و تشکر نمود.

شایان ذکر است در ابتدای این جلسه مهندس اتابک مدیر عامل هلدینگ کاوه پارس و مدیران شرکت کاوه جنوب کیش گزارشی در خصوص تولید، صادرات و پروژه در دست اقدام ارائه نمودند.

 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
فریدون کریمی
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۳
خداوند انشاءالله به مدیرانی مانند جناب آقای مهندس اتابک عمر با عزت همراه سربلندی عطاء نماید که باعث سربلندی سرزمین جمهوری اسلامی ایران هستند . بدینوسیله از زحمات ایشان کمال تشکر و قدر دانی را دارم .