2023 June 03 Saturday| شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲
مهندس اتابک در بازدید از فولاد کاوه جنوب کیش مطرح کرد:

رشد مثبت روند تولید و توسعه در بنیاد مستضعفان

معاون اقتصادی بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در جریان بازدید از بخش های مختلف شرکت فولاد کاوه جنوب کیش روند تولید و توسعه را در زیرمجموعه های این بنیاد دارای رشد مثبت توصیف کرد.
کد خبر: ۲۱۵
۱۲:۰۹ - ۲۰ دی ۱۳۹۹

به گزارش روابط عمومی هلدينگ كاوه پارس، مهندس سید محمد اتابک پس از این بازدید، در نشست بررسی طرح های توسعه ای شرکت فولاد کاوه جنوب کیش حضور یافت.
وی طی اظهارتی با بیان اینکه 11 درصد جهش تولید در مجموعه بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی طی نه ماهه سال 99 محقق شده است، گفت: از نظر صادرات 3 درصد در مقایسه با سال گذشته جلوتر هستیم.
مهندس اتابک با بیان اینکه روند تولید و توسعه در مجموعه بنیاد شیب مثبتی دارد، تصریح کرد: دو سال است که رشد مثبت 7.4 درصدی را شاهد بوده ایم و امسال نیز همین رقم را هدفگذاری کرده ایم.
معاون اقتصادی بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی با بیان اینکه سهم و وزن فولاد کاوه جنوب کیش در اهداف ترسیم شده بنیاد مستضعفان قابل توجه و چشمگیر است، اضافه کرد: بیشترین سهم صادرات در مجموعه بنیاد مربوط به فولاد کاوه جنوب کیش است.
وی بر لزوم سرعت بخشی به طرح های توسعه ای از جمله فاز 2 پروژه اکسیژن پلنت تاکید کرد و افزود: با حضور مهندس نظام آبادی در راس مدیریتی هلدینگ کاوه پارس و وحدت و اتحاد همه مدیران و کارکنان فولاد کاوه جنوب کیش باید تلاش شود که جایگاه این شرکت در کشور ارتقاء یابد.
اتابک دستیابی به موفقیت های کسب شده از جمله افتتاح فاز 2 فولادسازی را مرهون همدلی، برادری و وجود روحیه مثبت بین مدیران و کارکنان این شرکت دانست و گفت: قطعاً فولاد کاوه جنوب پیشرفت خود را ادامه خواهد داد و سرعت و دقت آن با تلاش جمعی محقق می شود.
شایان ذکر است، کارخانجات فولادسازی و فاز 2 اکسیژن پلنت از جمله بخش های شرکت فولاد کاوه جنوب کیش بود که مهندس اتابک معاون اقتصادی بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی با همراهی مهندس هاشم نظام آبادی مدیرعامل هلدینگ کاوه پارس از آن بازدید کردند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: