2023 June 03 Saturday| شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲
بیست و یکم دی ماه ؛

بازدید مدیرعامل هلدینگ کاوه پارس از شرکت سیناکاشی

در راستای تحقق هرچه بیشتر شعار «تولید، پشتیبانی ها و مانع‌زدایی ها» و پیوستن شرکتهای کاشی سینا و کاشی پارس به هلدینگ کاوه پارس، مهندس نظام آبادی مدیر عامل هلدینگ، روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ از کارخانه سیناکاشی واقع در شهرک صنعتی کاوه بازدید نمود.
کد خبر: ۲۴۹
۱۰:۴۲ - ۲۲ دی ۱۴۰۰

به گزارش روابط عمومی هلدینگ کاوه پارس، مهندس نظام آبادی مدیر عامل هلدینگ گسترش صنایع معدنی کاوه پارس روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ از کارخانه سیناکاشی واقع در شهرک صنعتی کاوه بازدید نمود.

در نشستی که در ابتدای این بازدید صورت پذیرفت مهندس عزیزیان، مدیر عامل سیناکاشی، در سخنانی به تشریح آخرین وضعیت شرکت ،جایگاه صنعت کاشی و سرامیک ایران و روند پیشرفت این صنعت در بازارهای جهانی پرداخت. وی با اشاره به جایگاه مهم سیناکاشی در صادرات کاشی و سرامیک ایران و همچنین انتخاب این شرکت در ۹ دوره بعنوان صادر کننده نمونه ملی، از نگاه ویژه این مجموعه به صادرات و برنامه های آتی شرکت سخن گفت.

در ادامه این نشست، مهندس نظام آبادی مدیرعامل هلدینگ، ضمن تشکر و قدردانی از تلاش کلیه پرسنل سیناکاشی به معرفی اهداف هلدینگ کاوه پارس پرداخت و به همراهی و هماهنگی هر چه بیشتر واحدها برای ارتقای تولید، پیشبرد طرح های توسعه ای و تحقق اهداف و استراتژی های هلدینگ و بنیاد مستضعفان تاکید نمود.

وی پس از پایان این نشست ، از سالن های تولید شرکت سیناکاشی بازدید نمود و از نزدیک در جریان فعالیت های مجموعه سیناکاشی قرار گرفت.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: