2023 June 01 Thursday| پنجشنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۲
مدیرعامل شرکت فولاد کاوه جنوب کیش (سهامی عام) خبرداد؛

تولید فولادهای کم کربن در فولاد کاوه جنوب کیش

مهندس دهاقین، مدیرعامل شرکت فولاد کاوه جنوب کیش (سهامی عام) تقویت و توسعه واحدهای پشتیبان را راهبرد کلان این شرکت برای رونق تولید برشمرد و از تولید موفق فولادهای کم کربن در این مجتمع فولادی خبرداد.
کد خبر: ۹۰
۰۸:۵۹ - ۲۸ خرداد ۱۳۹۸

به گزارش روابط عمومی هلدینگ کاوه پارس به نقل از روابط عمومی فولاد کاوه جنوب کیش (سهامی عام)؛ مدیرعامل این شرکت با اشاره به بلوغ فرآیندهای تولید در این شرکت و تحقق برنامه ها در سال های گذشته، گفت: با توجه به کارنامه بهره برداری و تولید این شرکت طی چند سال گذشته و تثبیت تولید، راهکار و راهبرد این شرکت برای حمایت از تولید و رونق آن که فرمایش مقام معظم رهبری مدظله العالی است، تقویت واحدهایی است که در تولید نقش کمکی و پشتیبان را دارند.
این مقام مسئول تولید گریدهای متنوع فولادی را در سال رونق تولید را ماموریت مهم این شرکت در سال پیشرو بر شمرد و اذعان داشت: تولید گستره بیشتری از گریدهای فولادی به صورت جدی در دست بررسی است که خوشبختانه با تلاش کارکنان این شرکت اولین محصول شمش با استاندارد 1SP با موفقیت تولید و تست های لازم را در فرآیند نورد نیز با موفقیت پشت سرگذاشت و موفق به اخذ استاندارد تولید شد تا از این پس این دسته از فولادهای کم کربن نیز به محصولات قابل عرضه فولاد کاوه جنوب کیش افزوده شود.
وی تولید سال 1397 بیلت این شرکت را بیش از یک میلیون و 18 هزار تن برشمرد و افزود: تولید سال 1397 بیش از 11 درصد نسبت به سال 1396 افزایش داشته است که این گواه تحقق برنامه های تولید در این شرکت است. حمایت از واحدهای پشتیبان تولید همانند واحدهای مهندسی، ICT ، آزمایشگاه و کنترل کیفی، برنامه ریزی، خرید و فروش اولویت نخست این شرکت در سال جاری خواهد بود؛ چراکه تقویت این واحدها تاثیر مستقیمی در تثبیت و پایداری تولید خواهد داشت و در این خصوص برنامه ریزی ها و نقشه راه تدوین شده که موجب تقویت و رونق تولید خواهد شد.
مدیرعامل شرکت فولاد کاوه جنوب کیش شروع تولید را در سال جدید بسیار قابل توجه عنوان و تصریح کرد: دوماهه نخست سال 1398 میزان 199 هزار تن محصول بیلت تولید و امید است ظرفیت اسمی کارخانه در سال جاری به طور کامل محقق شود. تولید آهن اسفنجی به عنوان یک میان محصول راهبردی نقش بسزایی در پایداری تولید خواهد داشت که برنامه های دقیق و مستحکمی برای خرید مواد اولیه گندله و تولید آهن اسفنجی تدوین شده که کارخانجات احیاءمستقیم مانند سنوات گذشته تمام نیاز به آهن اسفنجی شرکت را تامین و مازاد محصول در داخل به فروش خواهد رسید.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: