2023 June 03 Saturday| شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲
چهاردهم تیر ماه سال ۱۳۹۸

بازدید دکتر کلانتری معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست از کارخانه سیمان نهاوند

دکتر کلانتری معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان محیط زیست در بازدید از کارخانه سیمان نهاوند در جریان فعالیت های زیست محیطی این واحد صنعتی قرار گرفت.
کد خبر: ۹۹
۱۶:۴۲ - ۱۸ تير ۱۳۹۸

به گزارش روابط عمومی هلدینگ کاوه پارس به نقل از روابط عمومی شرکت سیمان نهاوند، دکتر کلانتری معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان محیط زیست در بازدید از کارخانه سیمان نهاوند در جریان فعالیت های زیست محیطی این واحد صنعتی قرار گرفت. در این بازدید که استاندار همدان، نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل محیط زیست استان همدان، فرماندار شهرستان نهاوند، نماینده ولی فقیه در شهرستان نهاوند، فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند و جمعی دیگر از مسئولان استانی و شهرستان نیز حضور داشتند، میهمانان ضمن بازدید از کارخانه، در جلسه ی مشترکی با حضور مهندس فرونچی مدیرعامل و سایر مدیران کارخانه سیمان نهاوند شرکت کردند.

در این جلسه که در محل ساختمان اداری کارخانه برگزار شد، مهندس فرونچی ضمن برشمردن پاره ای از مشکلات موجود بر سر راه تولید این واحد صنعتی و نیز اشاره به دستاوردهای کم‌نظیر این شرکت در کسب صنعت سبز کشوری طی پنج سال متمادی خاطرنشان کرد: این موفقیت ها حاکی از آن است که شرکت سیمان نهاوند اهتمام جدی نسبت به توسعه پایدار توام با حفظ محیط زیست داشته و این موضوع قطعا اتفاقی نبوده بلکه نشان از وجود تفکر مدیریتی هدفمند و برنامه ریزی دقیق، با نگرش و بهره‌مندی از راهبردهای استراتژیک جهت تحقق الزامات زیست محیطی می باشد.

مدیرعامل شرکت سیمان نهاوند از اجرای طرح پایش آنلاین گردوغبار، اجرای طرح خوداظهاری آلاینده های زیست محیطی و راهبری سیستم تصفیه خانه فاضلاب و پساب‌های صنعتی به عنوان برخی دیگر از اقدامات صورت گرفته در این شرکت نام برد.

دکتر کلانتری با تقدیر از شرکت سیمان نهاوند گفت: رئیس بنیاد مستضعفان کشور یکی از اهداف اصلی این بنیاد را بهبود وضعیت محیط زیست در کشور قرار داده است، که این اقدام جای قدردانی دارد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: